+420 775 417 889
info@vkmoto.cz

Proč si koupit skútr Kentoya právě u nás?

 

Jsme tu dlouho a je na nás spolehnutí

Nechceme se chválit, ale ve svém oboru hrajeme prim - minimálně na Jižní Moravě, kde působíme již 9 let. Proč se nám daří? Bude to tím, že ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a nabízíme celou řadu dalších služeb.

Našim cílem je vybrat pro Vás ten nejvhodnější skútr, a to od prověřené značky Kentoya, která vyrábí prvotřídní a zároveň levné skútry již úctyhodných 21 let!

 

U nás si můžete vybrat

Skútr musí svému majiteli prostě sednout. A toho se držíme! V naší nabídce proto naleznete vždy nepřeberné množství skútrů, které máme skladem a z nichž si stačí jen vybrat. Zastavte se u nás - zpět domů už Vás může vést skútr nebo moped od nás!

 

Nabízíme profesionální servis a garanční prohlídky

Prodejem skútru to ale nekončí - nabízíme Vám také profesionální a kvalifikovaný servis v rámci Brna a okolí.  Naši technici znají každý skútr do poslední matky. Zajistíme i garanční prohlídky - nepřeplácejte se zbytečně u drahé konkurence. U nás vyjde garanční prohlídka na pouhých 800,- Kč

 

Finančně dostupné

Myslíme i na Vaši peněženku - naše skútry tedy nabízíme za lidové ceny. A pokud zrovna nemáte, nevadí - dokážeme Vám zajistit úvěr od společností Essox nebo Cofidis, podle toho, kde to bude pro Vás výhodnější. Kvůli úvěru k nám vlastně nemusíte ani chodit, stačí napsat - vše je totiž možné vyřídit na dálku.

 

Povinné ručení

Ke každému skútru Vám zajistíme výhodné povinné ručení.

 

Hrajeme fér

Nic neskrýváme, žádné další poplatky, pojištění nebo přirážky. Hrajeme s Vámi vždy fér hru - na našem webu vždy uvádíme konečné ceny! Proč to děláme? Svých zákazníků si vážíme a chceme, aby se jim při slovech levné skútry Kentoya vybavila právě
naše firma VK-MOTO.

 

levné Skútry Kentoya